Zadzwoń do nas Zobacz dojazd

AUTO ELEKTROMECHANIKA

ZYGMUNT SEWERA

ul. Baściki 5, 32 - 650 Kęty

Czynne:

poniedziałek - piątek

8:00 do 16:00

Start / Aktualności / Elektromechanika – naprawa i diagnostyka samochodowa

Elektromechanika – naprawa i diagnostyka samochodowa

Opublikowano: 3 lutego 2021
Elektromechanika Andrychów
logo
ul. Baściki 5, 32 - 600 Kęty, tel: +48 33 810 81 67, www.autosewera.pl

Współcześnie wykonywane naprawy aut zdecydowanie wykraczają poza zakres standardowej mechaniki. Ze względu na nieustanny rozwój nowych technologii, które od lat obecne są także w pojazdach, obejmują one również elektromechanikę samochodową. Aby przeprowadzić kompleksowy serwis, specjaliści muszą dysponować dzisiaj odpowiednim zespołem urządzeń. Podstawę stanowi komputer diagnostyczny, pozwalający na zapoznanie się ze stanem zarówno elektryki, jak i elektroniki badanego pojazdu. Jest to sprzęt, który posiadamy w naszym warsztacie, gdzie oferujemy szerokie usługi z zakresu elektromechaniki samochodowej wszystkich marek znanych producentów.

Elektromechanika AndrychówElektromechanika – naprawa i diagnostyka komputerowa

Nieustannie rosnąca ilość elektroniki wykorzystywana w samochodach stwarza ogromne możliwości eksploatacyjne pojazdów, jednakże wymaga przy tym ciągłego poszerzania wiedzy oraz zdobywania umiejętności z zakresu jej naprawy.

Czynności z dziedziny elektromechaniki samochodowej koncentrują się na układach elektrycznych oraz mechanicznych, a także ich wzajemnym oddziaływaniu na siebie. W przypadku wystąpienia jakiejkolwiek usterki, w pierwszej kolejności wykonuje się diagnostykę komputerową. Dzięki podłączeniu samochodu do specjalistycznego diagnoskopu otrzymujemy pełen odczyt błędów, co pozwala na szybkie zdiagnozowanie awarii, bez konieczności rozbierania samochodu na części. Jest to także sposób na wykrycie wszelkiego rodzaju nieprawidłowości pojazdu przed jego planowanym zakupem.

Zakres podejmowanych przez nas działań obejmuje:

Diagnostyka komputerowa umożliwia sprawdzenie m.in. układów ABS, ESP i ASR, silnika, liczników, poduszek powietrznych, klimatyzacji, alarmów, immobilizerów, czy świateł.

Szukasz warsztatu do naprawy elektromechaniki samochodowa i interesuje się cena ? – zadzwoń – +48 504 094 581 lub +48 33 810 81 67.

Elektromechanika samochodowa – elektryka i elektronika

Elektronika wykorzystywana w samochodach występuje w postaci modułów sterujących, które kierują pracą poszczególnych systemów i urządzeń. Wpływają one na wiele aspektów jazdy, m.in. poprzez zwiększanie poziomu jej bezpieczeństwa i komfortu, a także dostarczanie kierowcy i pasażerom informacji oraz rozrywki.

Wszystkie układy elektroniczne znajdujące się w pojazdach działają dzięki równie zaawansowanej elektryce, którą można przyrównać do rozbudowanej infrastruktury, pozwalającej korzystać nam z poszczególnych urządzeń.

Wśród podstawowych modułów sterujących stosowanych obecnie w nowoczesnych samochodach należy wymienić:

Specjalizujemy się w naprawach elektromechaniki samochodowej. Wykonujemy usługi takie jak – diagnostyka elektromechaniki samochodowej Bielsko-Biała, naprawa samochodowych modułów sterujących Wadowice, diagnostyka układów ABS, ESP i ASR, liczników, poduszek powietrznych, klimatyzacji, alarmów, immobilizerów, czy świateł Andrychów. Obsługujemy samochody osobowe marek popularnych (Volkswagen, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Audi, Ford, Citroen, Peugeot, Volvo, Suzuki, Hyundai, Kia, Toyota, Mazda, Chrysler) a także marek luksusowych (Chevrolet Corvette, Dodge Viper, Lamborghini, Maserati, Porsche).

Aby mówić się na diagnostykę lub naprawę elektromachaniki w Twoim samochodzie (w dobrej cenie!) – zadzwoń – +48 504 094 581 lub +48 33 810 81 67