Zadzwoń do nas Zobacz dojazd

AUTO ELEKTROMECHANIKA

ZYGMUNT SEWERA

ul. Baściki 5, 32 - 650 Kęty

Czynne:

poniedziałek - piątek

8:00 do 16:00

Start / Aktualności / Dbajmy o instalację elektryczną twojego samochodu

Dbajmy o instalację elektryczną twojego samochodu

Opublikowano: 1 lutego 2017
instalacja_elektrycznaa
logo
ul. Baściki 5, 32 - 600 Kęty, tel: +48 33 810 81 67, www.autosewera.pl

Nowoczesne pojazdy są wyposażane w wiele układów elektronicznych, które mają za zadanie zwiększyć komfort i bezpieczeństwo jazdy, jak również są odpowiedzialne za działanie sinika, skrzyni biegów. Co za tym idzie nieprawidłowa eksploatacja jak i warunki atmosferyczne (długa zima) mają duży wpływ na poprawne działanie tych układów. Bardzo istotne jest aby regularnie sprawdzać stan instalacji, połączeń i podzespołów co daje gwarancję wykrycia ewentualnych usterek, które mogłyby negatywnie wpłynąć na bezpieczeństwo i wygodę użytkowania pojazdu.

Nasz warsztat AUTO ELEKTROMECHANIKA SAMOCHODOWA SEWERA zajmuje się diagnostyką i naprawą elektroniki występującej w samochodzie, począwszy od prostej wymiany żarówek, naprawy układów wtryskowych, poprzez układy klimatyzacji, układy bezpieczeństwa (airbag, abs, asr, esp itp.).

Ale każdy samochód wyposażony jest także w podstawową instalację elektryczną, akumulator i układ jego ładowania. Sprawne działanie podstawowej instalacji elektrycznej pojazdu jest podstawą skutecznego działania bardziej wyrafinowanych systemów elektronicznych.

W naszym warsztacie dokonamy profesjonalnej diagnostyki i zatroszczymy się o prawidłowe działanie wszystkich podzespołów elektrycznych w Twoim samochodzie.

Przeprowadzamy:

Groźna bywa także długotrwała jazda niesprawnym samochodem, np. z uszkodzoną cewką zapłonową albo uszkodzonymi czujnikami. Bardzo często winę ponoszą również niechlujni blacharze – niefachowo „klepane” pojazdy czasem przeciekają, a woda to wróg numer jeden elektroniki!

Bardzo często to awaria instalacji elektrycznej może powodować identyczne objawy, jak zepsuty moduł elektroniczny. Czasem dzieje się tak, że zwarcia w instalacji lub jej nieprofesjonalne modyfikacje prowadzą do uszkodzenia elektronicznych układów samochodu..